Vytlačiť

25. Marec 2021: Oznam pre rodičov budúcich prváčikov.

Blíži sa apríl! Začína sa zápis detí do školy, do 1. ročníka. Každoročne organizujeme zápis v prítomnosti rodičov a budúcich prváčikov. Bohužiaľ, tak ako v minulom, aj v tomto školskom roku to nie je možné z dôvodov, ktoré sú nám dobre známe. Pripravený je teda zápis bez prítomnosti rodičov a detí. Oficiálny čas zápisu je stanovený v období po Veľkej noci, dňa :

12.apríla (pondelok) a 13.apríla (utorok) 2021.

Zápis bude prebiehať tzv. korešpondenčnou formou. Žiadosti na zápis budú umiestnené na webovej stránke obce Podhorany, aj na Facebooku v skupine Základná škola Podhorany.

Samozrejme myslíme aj na tých, ktorí tlačiareň nemajú. Tlačivo si môžete vyzdvihnúť v Materskej škole od pani učiteľky, alebo v Základnej škole. Bude k dispozícii aj na Obecnom úrade.

Prípadné otázky zodpovie riaditeľ školy na tel čísle: 0911 878 901, mailom na  adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo prostredníctvom facebooku, v skupine Základná škola Podhorany.

PaedDr. Richard Bechera
riaditeľ školy

i pdf 356308 Žiadosť zákonného zástupcu na zápis dieťaťa do 1. ročníka ZŠ_2021.pdf (PDF, 356 kB)

 (--)

08. Apríl 2020: Oznam pre rodičov budúcich prváčikov.

Vzhľadom na momentálnu situáciu na Slovensku, sa tohto roku po prvýkrát uskutoční zápis do prvého ročníka našej Základnej školy bez osobnej prítomností detí. Zápis sa uskutoční dňa :

16.apríla (štvrtok) a 17.apríla (piatok) 2020.

Zápis bude prebiehať tzv. korešpondenčnou formou. Žiadosti na zápis budú umiestnené na webovej stránke obce Podhorany (klikni na link PDF súbor nižšie), ako aj v tlačenej forme na Obecnom úrade vo vestibule, kde si ich môžte vyzdvihnúť počas úradných hodín. Vyplnený formulár Žiadosti bude možné odoslať poštou na adresu školy, vhodiť do schránky na Obecnom úrade v Podhoranoch, alebo do poštovej schránky Základnej školy.

Prípadné otázky zodpovie riaditeľ školy na tel čísle: 0911 878 901, mailom na  adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo prostredníctvom facebooku, v skupine Základná škola Podhorany.

i pdf 356308 Žiadosť o prijatie - ZŠ Podhorany.pdf

 (--)

13. Marec 2020 - Oznámenie o prerušení vyučovania 

 Oznmenie o kole

 [klik na oznam pre zväčšenie]

 (--)

23.Júna 2019 - Obecná slávnosť pri príležitosti 60.výročia založenia miestnej ZŠ // neaktuálne

60 s